
POWELL-PERALTA RAT BONES WHITE
Specifications
| SKU | WSBARAT6090W4 |
|---|---|
| UPC | 845584012601 |
| Brand | Powell-Peralta |
| Wheel Core | No |
| Wheel Diameter | 60mm |
| Wheel Width | 44mm |
| Wheel Hardness | 90a |
| Wheel Formula | Natural |
| Wheel Color | White |
| Wheel Surface | Smooth |
| Wheel Shape | RAT BONE |
Specifications
| SKU | WSBARAT6090W4 |
|---|---|
| UPC | 845584012601 |
| Brand | Powell-Peralta |
| Wheel Core | No |
| Wheel Diameter | 60mm |
| Wheel Width | 44mm |
| Wheel Hardness | 90a |
| Wheel Formula | Natural |
| Wheel Color | White |
| Wheel Surface | Smooth |
| Wheel Shape | RAT BONE |
$12.95
Original: $36.99
-65%POWELL-PERALTA RAT BONES WHITE—
$36.99
$12.95Description
Specifications
| SKU | WSBARAT6090W4 |
|---|---|
| UPC | 845584012601 |
| Brand | Powell-Peralta |
| Wheel Core | No |
| Wheel Diameter | 60mm |
| Wheel Width | 44mm |
| Wheel Hardness | 90a |
| Wheel Formula | Natural |
| Wheel Color | White |
| Wheel Surface | Smooth |
| Wheel Shape | RAT BONE |















