
POWELL-PERALTA SNAKES BLACK
Specifications
| SKU | WSCPPSSS026975G4 |
|---|---|
| UPC | 842357161399 |
| Brand | Powell Peralta |
| Wheel Core | Yes |
| Wheel Diameter | 69mm |
| Wheel Width | 48mm |
| Wheel Contact Width | 44mm |
| Wheel Hardness | 75a |
| Wheel Formula | Soft Slide |
| Wheel Color | Black |
| Wheel Suggested Use | All Terrain |
| Wheel Surface | Smooth |
Specifications
| SKU | WSCPPSSS026975G4 |
|---|---|
| UPC | 842357161399 |
| Brand | Powell Peralta |
| Wheel Core | Yes |
| Wheel Diameter | 69mm |
| Wheel Width | 48mm |
| Wheel Contact Width | 44mm |
| Wheel Hardness | 75a |
| Wheel Formula | Soft Slide |
| Wheel Color | Black |
| Wheel Suggested Use | All Terrain |
| Wheel Surface | Smooth |
$22.73
Original: $64.95
-65%POWELL-PERALTA SNAKES BLACK—
$64.95
$22.73Description
Specifications
| SKU | WSCPPSSS026975G4 |
|---|---|
| UPC | 842357161399 |
| Brand | Powell Peralta |
| Wheel Core | Yes |
| Wheel Diameter | 69mm |
| Wheel Width | 48mm |
| Wheel Contact Width | 44mm |
| Wheel Hardness | 75a |
| Wheel Formula | Soft Slide |
| Wheel Color | Black |
| Wheel Suggested Use | All Terrain |
| Wheel Surface | Smooth |















