
BONES WHEELS STF PRO REYES DRY BONES
SPECIFICATIONS
| SKU | WPCARR0015203W4 |
|---|---|
| UPC | 845584093990 |
| Brand | BONES WHEELS |
| Wheel Core | No |
| Wheel Diameter | 54mm |
| Wheel Hardness | 83B |
| Wheel Formula | Street Tech Formula™ (STF) |
| Wheel Color | White |
| Wheel Suggested Use | Street |
| Wheel Surface | Treaded |
| Wheel Shape | V4 |
SPECIFICATIONS
| SKU | WPCARR0015203W4 |
|---|---|
| UPC | 845584093990 |
| Brand | BONES WHEELS |
| Wheel Core | No |
| Wheel Diameter | 54mm |
| Wheel Hardness | 83B |
| Wheel Formula | Street Tech Formula™ (STF) |
| Wheel Color | White |
| Wheel Suggested Use | Street |
| Wheel Surface | Treaded |
| Wheel Shape | V4 |
$12.60
Original: $35.99
-65%BONES WHEELS STF PRO REYES DRY BONES—
$35.99
$12.60Description
SPECIFICATIONS
| SKU | WPCARR0015203W4 |
|---|---|
| UPC | 845584093990 |
| Brand | BONES WHEELS |
| Wheel Core | No |
| Wheel Diameter | 54mm |
| Wheel Hardness | 83B |
| Wheel Formula | Street Tech Formula™ (STF) |
| Wheel Color | White |
| Wheel Suggested Use | Street |
| Wheel Surface | Treaded |
| Wheel Shape | V4 |















