
BONES WHEELS ATF FILMER EVANS CHOMPED III
SPECIFICATIONS
| SKU | WSCPTECHD6280W4 |
|---|---|
| UPC | 845584085315 |
| Brand | BONES WHEELS |
| Wheel Core | Yes |
| Wheel Diameter | 62mm |
| Wheel Width | 30mm |
| Wheel Hardness | " data-attribute-name="soc_wheel_hardness">80a |
| Wheel Formula | " data-attribute-name="soc_wheel_formula">ATF |
| Wheel Color | White |
| Wheel Suggested Use | All Terrain |
| Wheel Surface | Smooth |
SPECIFICATIONS
| SKU | WSCPTECHD6280W4 |
|---|---|
| UPC | 845584085315 |
| Brand | BONES WHEELS |
| Wheel Core | Yes |
| Wheel Diameter | 62mm |
| Wheel Width | 30mm |
| Wheel Hardness | " data-attribute-name="soc_wheel_hardness">80a |
| Wheel Formula | " data-attribute-name="soc_wheel_formula">ATF |
| Wheel Color | White |
| Wheel Suggested Use | All Terrain |
| Wheel Surface | Smooth |
$35.99
BONES WHEELS ATF FILMER EVANS CHOMPED III—
$35.99
Description
SPECIFICATIONS
| SKU | WSCPTECHD6280W4 |
|---|---|
| UPC | 845584085315 |
| Brand | BONES WHEELS |
| Wheel Core | Yes |
| Wheel Diameter | 62mm |
| Wheel Width | 30mm |
| Wheel Hardness | " data-attribute-name="soc_wheel_hardness">80a |
| Wheel Formula | " data-attribute-name="soc_wheel_formula">ATF |
| Wheel Color | White |
| Wheel Suggested Use | All Terrain |
| Wheel Surface | Smooth |















